Вентиляційно-дренажний елемент під шов 12 мм
« »

Вентиляційно-дренажний елемент під шов 12 мм
Артикул Вентиляционно-дренажный элемент под шов 12 мм
Колір білий, світло-сірий,
темно-сірий, графіт, чорний, коричневий, жовтий
Материал акріловобутадіеновий-стіроловий сополімер (ABS)
Розмір, мм 120 x 60

Фасад, що вентилюється

Логічна інновація в сучасному будівництві

     Ситуація що склалася на ринку нерухомості України диктує якісно новий підхід до багатоповерхового та котеджного будівництва. Великі будівельні компанії, а з ними і приватні забудовники все рідше оперують словами "дешево", "швидко", "на продаж", а більш тяжіють до понять "якість", "надійність", "екологічність" та "комфорт". Будівельні матеріали нового покоління витісняють з ринку синтетичні аналоги, замість силікатної цегли все більш частіше обирають керамічний блок, на зміну дешевим композитним матеріалам прийшов клінкер.

     Сьогодні всіх цікавить не тільки зовнішній вигляд споруди при здачі об'єкту, але і як поведуть себе будматеріали через рік, два, десятиліття з моменту завершення будівництва. Якісний та добросовісний підхід до лицювання фасаду керамічною та клінкерною цеглою передбачає особливу увагу до кладкових матеріалів. Проблема сольових проявів на керамічній цеглі благополучно вирішена використанням спеціальних кладкових сумішей і сьогодні компанія "ЕОС" презентує свій новий продукт: вентиляційні коробочки фасаду - вирішення глобальної післябудівельної проблеми лицювальної кладки.

Вентиляційні коробочки "ЕОС" - гарантія довговічності та надійності.

      В кожній стіні існує місце переходу температури з від'ємної до плюсової, в якій відбувається утворення конденсату. З часом, конденсат що накопичується в стіні, призводить до виникнення грибку та плісняви всередині стіни, суттєвого зниження теплоізоляції, порушення комфорту всередині приміщення та зовнішньої естетики фасаду.

      Спираючись на багаторічний успішний досвід роботи в сфері будматеріалів, компанія "ЕОС" розробила ефективне розв'язання проблеми накопичення конденсату - вентиляційні коробочки "ЕОС", призначені для вентиляції щілинних стін і повного відводу конденсату назовні стіни.

Вся хитрість - в конструкції.

      Унікальність нового продукту компанії "ЕОС" заключається в внутрішній структурі виробу, яка корелює потоки повітря, забезпечуючи ефективне провітрювання внутрішньої частини фасаду, при цьому захищаючи кладку від потрапляння комах та гризунів, а саме головне - чинить перепону проникненню води всередину кладки та прояву сольових утворень на цеглі. Застосування вентиляційних коробочок дозволяє підтримати оптимальний рівень вологості на рівні теплоізоляції, а також повністю виключає можливість появи грибків на фасаді.

1. Часта сітка запобігає проникненню гризунів та комах.
2. Внутрішній захист від води та відвід конденсату.

      Вентиляційні коробочки "ЕОС" виконані з морозостійкого, зносостійкого та ударостійкого матеріалу з широким діапазоном експлуатаційних температур, що переважає звичайний будівельний пластик по механічній твердості, жорсткості та довговічності. Матеріал стійкий до лугів, мастил, розчинів неорганічних солей та кислот, вуглеводам, жирам та бензину.

ВЕНТИЛЯТОР ФАСАДУ

У кожній стіні є точка роси (0° С - місце, де відбувається перехід температури з від'ємною в плюсову і відбувається утворення конденсату). Точка роси знаходиться або в середині конструкційного шару (за відсутності теплоізоляційного шару) або близько до зовнішньої поверхні теплоізоляційного шару. Конденсат, який з'являється таким чином, необхідно виводити за межі фасаду, а заодно просушувати шари стіни, інакше вони будуть замокати, що призведе до значного зниження теплоізоляції стіни і появі грибків і плісняви ​​всередині стіни.
     Для того, щоб зберегти стіну протягом усього довгого терміну експлуатації в стіні створюється вентиляційна система, яка, також, виконує функцію водовідведення конденсату, яка складається з двох складових:

повітряного проміжку (рекомендована ширина 10 см, при цьому відстань між теплоізоляційним шаром і фасадним повинно бути 2-4 см, рекомендується 4 см),

і вентиляційних отворів (незаповнені розчином вертикальні шви між цеглою), в які вставляються вентилятори фасаду.

Продукт

 

Продукт

1. Часта сітка оберігає від проникнення гризунів і комах
2. Внутрішнє оберігання від води і відведення конденсату

Застосування


      Вентилятори фасаду призначені для вентиляції щілинних стін, а також сприяють у відведенні конденсату назовні. Застосування вентиляторів дозволяє підтримувати оптимальний рівень вологості на рівні теплоізоляції, а також сприяє зменшенню ризику появи грибків на фасаді. Вентилятори додатково оберігають внутрішню частину щілинної стіни від проникнення гризунів і великих комах (сітка у зовнішній частині), а також дощової і талої води (спеціальний профіль всередині вентилятора)

Конструкція

 

Виконання


      Перед початком зведення 1-го ряду фасадної кладки необхідно простелити фартух з бітумної маси (гідроізоляцію), за яким конденсат буде безперешкодно стікати через вентиляційні отвори назовні. Аналогічно необхідно простилаються фартухи і над кожним прорізом.
       Вентиляційні отвори розташовують у першому ряді цегельної кладки безпосередньо на гідроізоляції і в самому верхньому. Якщо висота стіни перевищує 6 м, додатково посеред стіни розташовують ще один ряд вентиляційних отворів. Відступ від кутів стін і прорізів до першого вентиляційного отвору не повинен бути менше 25 см.
         По горизонталі отвори розташовують на відстані 1 м. один від одного (через 4 цегли), під отворами і над ними розташовують на такій же відстані, але не менше, але не менше 2 шт під і над отвором.
         По вертикалі отвори розташовують безпосередньо один над одним і ні в якому разі не в шаховому порядку.
 

Фасад

 

Монтаж


Вентилятори розміщують згідно рекомендацій вкладаючи їх між цеглою фасаду замість вертикального шва. Щоб уникнути помилок при монтажі вентилятори мають відповідні позначення «верх» і «обличчя». Правильне розміщення та монтаж вентиляторів гарантує їх застосування за призначенням. Також при монтажі слід звернути увагу на акуратне зведення стіни і недопущення забруднення нутрощів вентиляторів падаючим зверху розчином.

Види


Вентилятори фасаду виробляються в одному розмірі - 11,5 х 6 х 0,9 см, є можливість вибору кольору. Основні кольори це білий, світло-сірий, темно-сірий, чорний і коричневий. Підбираючи відповідно колір вентилятора до кольору шва можна отримати ефект того, що вентилятор буде непомітний для зовнішнього вигляду фасаду. Вимоги до вентиляційних отворів:

  • Через отвори безперешкодно повинен самотоком стікати конденсат у вигляді рідини.
  • Через отвір безперешкодно повинен проходити повітря (вхід і вихід).
  • Через отвір не повинні проникати комахи і гризуни.
  • Дощові опади не повинні проникати крізь отвір усередину кладки.
  • Отвори повинні мати естетичний вигляд і максимально відповідати кольору шва.

Саме з цих причин рекомендується застосовувати вентилятори фасаду.