Клінкерна плитка - USA Alaska
« »

Клінкерна плитка - USA Alaska
Артикул VV100
Виробник CERRAD
Розмір, мм 245x65x6,5

Компанія Cerrad була створена у 1994 році. З 1997 року займається виробництвом керамічної плитки (клінкера) методом сухого формування і глибокого запікання. Cerrad є спадкоємцем і продовжувачем кращих традицій 80-річної історії Радомської Фабрики Керамічної Плитки і Санітарних Виробів.

Cerrad - перша польська фабрика-виробник клінкеру, що запровадила технологію сухого формування. Продукція Cerrad відповідає жорстким вимогам європейських стандартів. Пройшла усі необхідні випробування і сертифікацію, що підтверджено вітчизняними і зарубіжними сертифікатами. В даний час асортимент керамічної плитки (клінкера) налічує понад 170 позицій.

Традиція фірми сягає ще довоєнних часів, коли були засновані “Радомські підприємства керамічної плитки і сантехнічних виробів”. У 1994 році підприємство об’єдналося з фірмою “Cerrad” — це поєднання багаторічного досвіду з сучасними технологіями. Як результат — виробництво високоякісної продукції, яка цінується в Польщі та за кордоном. Постійними покупцями фірми є контрагенти з Німеччини, Румунії, Чехії, Словаччини, України, Білорусі, Молдови, Болгарії, Литви, Латвії, Естонії, Росії, Казахстану, Азербайджану та Угорщини.

У 2015 році було відкрито нове підприємство, яке виготовляє гресівську (морозостійку) плитку. На площі 18 тис. квадратних метрів постала одна з найсучасніших виробничих ліній в Європі, оснащена найдовшою пічкою — 140 метрів. Сьогодні фабрика здатна  виробляти навіть 9 000 000 м2 плитки щороку. З новим обладнанням ми маємо можливість виготовляти великі формати плитки: 1200×600 мм, 900×600 мм, 900×150 мм, 1200×200 мм, 800×800 мм, в ректифікаті та лаппато. Наші дизайнери мають необмежені можливості у проектуванні нових колекцій плитки.
На польському ринку прродукція продається приблизно в 1000 торгівельних підприємств, через більш ніж 250 компаній-партнерів з усієї країни, котрі постійно співпрацюють з Cerrad.
Морозостійкість, кислотостійкість, стійкість до стирання, високе навантаження та згинання – це базові параметри клінкерної плитки CERRAD.
Динамічний розвиток експорту, дієва та ефективна логістика і продумана реклама стали причиною того, що продукція фабрики CERRAD (Церад) знайшла багато покупців за кордоном.
Нашим клієнтам ми пропонуємо високоякісний продукт клінкерної плитки від фабрики CERRAD.